Odcinek 5. – Zarządzanie przepływem

Klienci czekają na swoje usługi? Sprinty niedowożone? Porozmawiajmy więc o tym czym jest przepływ wartości? Na jakim poziomie i jak go mierzyć? Jak robić to w sposób, w który sterujemy w istocie przepływem wartości a nie tylko zarządzamy ludźmi. Czy możemy pozwolić im się samoorganizować wokół pracy?

W kolejnym odcinku podcastu poruszamy temat tego jak przez nasz system Kanban płynie wartość. Co staje na przeszkodzie tego przepływu? Jak się o tym dowiedzieć i jak to zmierzyć.

Trzecia z sześciu praktyk Metody Kanban – zarządzanie przepływem to poteżne narzędzie, które pozwala na pobudzenie zespołów do samoorganizacji wokół pracy. To jednocześnie pierwszy moment w którym zaczynamy przygodę z metrykami przepływu.

W odcinku znajduje się odniesienie do wpisu na blogu: https://www.orszewski.com/wip-age-jak-stara-jest-twoja-praca-w-toku-i/

Zapraszam!

Pomóż innym, podziel się!


2 Replies to “Odcinek 5. – Zarządzanie przepływem”

  1. Joanna

    Kolejna porcja jasno przekazanej wiedzy dot. Kanban. Szkoda, że w podcascie nie można zobaczyć przykładowych tabelek i wzorów, jak w wirtualnej prezentacji ?. Super materiał!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz feedback? Daj znać i nagraj się!