Odcinek 13. – Mity o Kanbanie

Kanban? To się nadaje tylko do… Kanban? Tam nigdy nie wiadomo na kiedy… Kanban mówi, że nie możesz… Choć termin Kanban jest coraz lepiej znany, niestety rozumieniu tego pojęcia i jego zastosowaniom towarzyszy bardzo wiele mitów, niedopowiedzeń, dziś chciałoby się powiedzieć fake newsów. O najpopularniejszych z nich rozmawiam z Anią Radzikowską i Kasią Czekaj! Zapraszamy!

Mówi się, że ile osób tyle opinii. Wiele z nich bazuje jednak na niepełnych informacjach, pojedynczych przypadkach, czasem nawet błędach w tłumaczeniu, czy rozumieniu danego terminu.

Nie inaczej jest z Kanbanem, tablicą, systemem, metodą. Wielość znaczeń jakiegoś terminu powoduje, że choć używamy tego samego terminu, to w naszych głowach widzimy coś innego.

W dzisiejszym odcinku „Kanbanu przy kawie” rozmawiam z dwiema pasjonatkami i propagatorkami Kanbanu z Krakowa – Anią Radzikowską i Kasią Czekaj, które działają pod marką, a jakże.. Kanban Dragons.

Rozmawiamy o tym jakie mity i nieporozumienia związane z Kanbanem napotykamy, o tym skąd mogę się one brać i czy lub jak z nimi walczyć.

A jakie wy znacie mity, których nie zawarliśmy w podcaście?

Przy okazji tego odcinka mam przyjemność ogłosić, że podcast „Kanban przy kawie” został jednym z partnerów medialnych konferencji ACE (www.aceconf.com). To nie przypadek, bo tegoroczna edycja będzie obfitować w tematy bliskie Kanbanowi. Dlaczego jeszcze warto się wybrać? Na konferencji będę i ja z zamiarem nagrania odcinka „on tour” do udziału w którym zapraszam was wszystkich. Co jeszcze? Ach kod zniżkowy, czyli 15 mniej za rejestrację na ACE 2020!

bee4a91420435984

Pomóż innym, podziel się!


Leave a Reply

Masz feedback? Daj znać i nagraj się!