Odcinek 13. – Mity o Kanbanie

Kanban? To się nadaje tylko do… Kanban? Tam nigdy nie wiadomo na kiedy… Kanban mówi, że nie możesz… Choć termin Kanban jest coraz lepiej znany, niestety rozumieniu tego pojęcia i jego zastosowaniom towarzyszy bardzo wiele mitów, niedopowiedzeń, dziś chciałoby się powiedzieć fake newsów. O najpopularniejszych z nich rozmawiam z Anią Radzikowską i Kasią Czekaj! Zapraszamy!

Mówi się, że ile osób tyle opinii. Wiele z nich bazuje jednak na niepełnych informacjach, pojedynczych przypadkach, czasem nawet błędach w tłumaczeniu, czy rozumieniu danego terminu.

Nie inaczej jest z Kanbanem, tablicą, systemem, metodą. Wielość znaczeń jakiegoś terminu powoduje, że choć używamy tego samego terminu, to w naszych głowach widzimy coś innego.

W dzisiejszym odcinku “Kanbanu przy kawie” rozmawiam z dwiema pasjonatkami i propagatorkami Kanbanu z Krakowa – Anią Radzikowską i Kasią Czekaj, które działają pod marką, a jakże.. Kanban Dragons.

Rozmawiamy o tym jakie mity i nieporozumienia związane z Kanbanem napotykamy, o tym skąd mogę się one brać i czy lub jak z nimi walczyć.

A jakie wy znacie mity, których nie zawarliśmy w podcaście?

Przy okazji tego odcinka mam przyjemność ogłosić, że podcast “Kanban przy kawie” został jednym z partnerów medialnych konferencji ACE (www.aceconf.com). To nie przypadek, bo tegoroczna edycja będzie obfitować w tematy bliskie Kanbanowi. Dlaczego jeszcze warto się wybrać? Na konferencji będę i ja z zamiarem nagrania odcinka “on tour” do udziału w którym zapraszam was wszystkich. Co jeszcze? Ach kod zniżkowy, czyli 15 mniej za rejestrację na ACE 2020!

bee4a91420435984


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *