Odcinek 9. – Szkolenia Kanban

Początek roku to często moment, w którym określamy cele rozwojowe i edukacyjne. Jako do praktyka i trenera trafiają do mnie pytania o zakres i grupy docelowe dostępnych na polskim rynku szkoleń z Kanbanu. Jeśli rozważacie szkolenie z tego obszaru i chcecie znaleźć odpowiedź na pytanie „które jest dla mnie?” – zapraszam!

Szkolenie certyfikowane czy autorskie? Zacząć od początku, czy może powinnam lub powinienem wybrać coś bardziej zaawansowanego? Czy szkolenia różnych organizacji nie dublują się? Takie pytanie chodzą po głowie wielu osób, które myślą o wybraniu się na szkolenie z jakiegokolwiek obszaru.

W 9. odcinku podcastu przedstawiam dostępne na polskim rynku komercyjne szkolenia z Kanbanu od dwóch organizacji – Kanban University oraz Scrum.org. Z odcinka dowiecie się czym różnią się szkolenia: Team Kanban Practitioner, Kanban System Design, Kanban Management Professional, Kanban Maturity Model oraz Professional Scrum with Kanban.

Bez tajemnic pozostaną kwestię certyfikacji, akredytacji, wielu trójliterowych skrótów stojących na tytułami nadawanymi przed organizacje certyfikujące.

Zapraszam!

Pomóż innym, podziel się!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz feedback? Daj znać i nagraj się!